هدف از برگزاری جشنواره گیلاس را تشریح کرد

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، خضری فرماندار اشنویه در ارتباط با برگزاری جشنواره گیلاس در این شهرستان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال دومین سال برگزاری جشنواره گیلاس در شهرستان اشنویه است که خوشبختانه با حضور گسترده مسئولین استانی، شهرستانی و سازمان های مردم نهاد و مردم همراه بوده است.

وی افزود: جوانان فعال اشنویه ای روزهاست برای برپایی این مراسم به صورت شبانه روزی و خستگی ناپذیر زحمت می کشند تا امروز ما میزبان شایسته ای برای مهمانان شهرهای مختلف استان و ایران باشیم. 

فرماندار اشنویه تصریح کرد: امیدواریم در این جشنواره بتوانیم توانمندی های شهر اشنویه را برجسته و تعامل فرهنگی مناسبی بین مردم اشنویه و دیگر شهرهای استان و ایران ایجاد نمایم.

 

اسعد خضری ادامه داد: علت تأخیر در برگزاری امسال این مراسم، تقارن آن با ماه مبارک رمضان بوده است. بر این اساس زمان برگزاری جشنواره به 24 تیرماه یعنی امروز موکول شد. 

فرماندار اشنویه در پاسخ به سوال خبرنگار هاژه در ارتباط با ثبت جهانی گیلاس به عنوان نماد اشنویه اظهار کرد: یکی از اهداف برگزاری جشنواره های گیلاس شناساندن این نماد در سطح ملی و بین المللی است که امیدواریم در آینده گیلاس به عنوان نماد شهر اشنویه ثبت جهانی شود. 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *